Opowiadania wujka Lopez’a

A teraz, drogie dzieci, włóżcie pampersy, zgaście światło, zapalcie świece, usiądźcie grzecznie wokół pentagramu i połóżcie rączki na swoich tabliczkach Ouija. Nadszedł czas, aby posłuchać przerażających, koszmarnych, straszliwych, mrocznych, creepy opowieści wujka Lopez’a…

Kruk
Horror; 2018;
„Szósty zmysł”, „Inni” i „Oszukać Przeznaczenie” w jednym, pomnożone razy 666. Nieprawdopodobnie, niebywale mroczna i niezwykle, niesamowicie klimatyczna opowieść o granicy życia i śmierci oraz świadomości swego istnienia. Zryje Wam banie, bo nagle niektóre szczegóły z Waszego życia wydadzą Wam się podejrzane.

Pocztówka z Trójmiasta
Thriller, kryminał; 2018;
Taki tam wieczór kawalerski w Trójmieście. Szampańska zabawa, hektolitry alkoholu i morze. Jeśli tylko, drogie dzieci, nie zechlacie się jak żule, zachowacie niesamowite wspomnienia. No chyba, że… w ogóle stamtąd nie wrócicie.

Drogi Stasiu
Thriller, Dramat; 2018;
Przejmujący list pożegnalny ojca do syna. Tylko dla dzieci o mocnych nerwach. Drastyczne. 18+. W sumie więc nie dla Was.

Test rzeczywistości
Thriller, Sci-Fi; 2018;
Jeśli lubicie sobie pospać, to po tej opowieści już nigdy spokojnie nie zaśniecie. Na pewno nie bez smoczka. Co noc będziecie zadawać sobie to pytanie (choćbyście wcale nie byli alkoholikami ani ćpunami) – co naprawdę jest rzeczywistością?
Opowiadanie wyróżnione w antologii Elgacon 2019 w konkursie Płockiego Klubu Fantastyki Elgalh’ai o tematyce „Alternatywny Płock”.

Przewodniczący
Satyra; 2018;
Poznajcie Jacka. Jacek chodzi do szkoły podstawowej. Jacek jest ambitny, zorganizowany i ma swoją wizję. Jacek jest politykiem. Nie bądźcie jak Jacek.
Opowiadanie wyróżnione w formie druku w Almanachu Pokonkursowym w XIV Ogólnopolskim Konkursie Satyrycznym Gniewino 2018 „O statuetkę Stolema”