Znaleźć wyjście

ZNALEŹĆ WYJŚCIE

Thriller psychologiczny, wydany 20 września 2019 roku nakładem Wydawnictwa Novae Res. Nr ISBN: 9788381475501.

Opis:
Adam i Marcin są przyjaciółmi od zawsze. Jednak Adama coraz częściej męczą tajemnicze sny i urywki wspomnień. Nie wie, co się z nim dzieje, a świat wokół niebezpiecznie zaczyna mieszać się z fikcją. Ma to związek z przerażającym sekretem, o którym nikt nie może się dowiedzieć.
Marcin martwi się o przyjaciela i przeżywa prawdziwy szok, gdy dzień przed jego urodzinami dochodzi do niewyjaśnionego wypadku samochodowego. Na domiar złego mężczyzna niczego nie pamięta z poprzedniej doby, a pewien nieznajomy każe mu uciekać. Marcin podejmuje próbę wyjaśnienia, co naprawdę się wydarzyło. Wkrótce się dowiaduje, że rzeczywistość jest zupełnie inna, niż to sobie wyobrażał, a on sam coraz szybciej zbliża się do krawędzi… i poznaje świat, który nie ma prawa istnieć. Okazuje się, że odpowiedź na wiele pytań nie jest jednoznaczna…

Oficjalny trailer książki

Zapraszam do zapoznania się z fragmentami:

Żona
Książka
Aspirant Dubka

W dziale linki znajdziecie odnośniki do miejsc, w których można nabyć książkę (lub e-book), a jeśli nie jesteście przekonani – znajdziecie tam również recenzje powieści. Szczególnie polecam opinię. Na moim blogu zaś znajdziecie wiele wpisów poświęconych kuluarom powstawania książki, począwszy od jej pisania, przez proces wydawniczy, na nowych planach i wyzwaniach skończywszy.

Zapraszam do lektury!