Znaleźć wyjście

ZNALEŹĆ WYJŚCIE. Moje pierwsze dzieło. Napisany ręką szatana thriller psychologiczny, który na nowo zdefiniuje pojęcie prawdy.

Rozdział 1 do pobrania za darmo! – charaktery.eu

Znaleźć wyjście – Thriller napisany ręką szatana (zwiastun)

Adam i Marcin są przyjaciółmi od zawsze. Jednak Adama coraz częściej męczą tajemnicze sny i urywki wspomnień. Nie wie, co się z nim dzieje, a świat wokół niebezpiecznie zaczyna mieszać się z fikcją. Ma to związek z przerażającym sekretem, o którym nikt nie może się dowiedzieć.

Marcin martwi się o przyjaciela i przeżywa prawdziwy szok, gdy dzień przed jego urodzinami dochodzi do niewyjaśnionego wypadku samochodowego. Na domiar złego mężczyzna niczego nie pamięta z poprzedniej doby, a pewien nieznajomy każe mu uciekać. Marcin podejmuje próbę wyjaśnienia, co naprawdę się wydarzyło. Wkrótce się dowiaduje, że rzeczywistość jest zupełnie inna, niż to sobie wyobrażał, a on sam coraz szybciej zbliża się do krawędzi… i poznaje świat, który nie ma prawa istnieć. Okazuje się, że odpowiedź na wiele pytań nie jest jednoznaczna…

Zapraszam do zapoznania się z fragmentami. Taka mała przystawka przed lekturą całej książki, aby przygotować swój mózg do totalnego zrycia.

Żona

Książka

Aspirant Dubka

W dziale linki znajdziecie odnośniki do wszystkich księgarni, w których można nabyć książkę (lub e-book), a jeśli nie jesteście przekonani – znajdziecie tam również recenzje powieści. Szczególnie polecam opinię. Na moim blogu zaś znajdziecie wiele wpisów poświęconych kuluarom powstawania książki, począwszy od jej pisania, przez proces wydawniczy, na nowych planach i wyzwaniach skończywszy.

Zapraszam do lektury!