Wszystko o mojej książce

Znaleźć wyjście

Ogłaszam wszem i wobec, że moja pierwsza powieść zatytułowana „Znaleźć wyjście” będzie miała swoją oficjalną premierę 20 września! Tegoż pięknego dnia będzie ona dostępna w tradycyjnej wersji drukowanej nakładem Wydawnictwa Novae Res. Najprawdopodobniej 2-3 miesiące po tej dacie zostanie również wydany e-book, o czym z pewnością nie omieszkam poinformować. Tymczasem, co ważne, z kupnem książki wcale nie trzeba czekać do premiery, albowiem jest ona dostępna już teraz w przedsprzedaży!

Gdzie kupić?

Przede wszystkim tutaj, czyli w sieci sklepów Empik:

ZW w Empiku

Zaznaczam przy tym, że najlepiej zamawiać właśnie przez tę stronę. Nie ma bowiem żadnej gwarancji, że znajdziecie książkę fizycznie na półce w którymś ze sklepów sieci. Wolny rynek, miejsca na półce mało, a chętnych dużo. Już sama moja obecność w Empiku jest sukcesem. No cóż, Remigiuszem Mrozem nie jestem. Jeszcze… 😉
EDIT:
Mimo wspomnianej daty premiery, Empik już wysyła książkę w 48 godzin!!!

„Znaleźć Wyjście” jest dostępna w niemal wszystkich największych księgarniach internetowych w Polsce (i nie tylko…). Merlin, Gandalf, Ravelo, TaniaKsiążka, Tantis i wiele innych, a wśród nich także z możliwością wysyłki do Niemiec i USA. Pełna lista dostępna jest tutaj:

Linki

Książka jest oczywiście także w księgarni internetowej Wydawnictwa Novae Res, czyli tu:

ZW w zaczytani.pl

Co również oczywiste, znajdziecie ją na platformach aukcyjnych, bo jakże by inaczej:

ZW na allegro.pl
ZW na eBay

Trwają rozmowy co do dystrybucji książki w lokalnych księgarniach, czyli w Ciechanowie i okolicach. Na obecną chwilę pojawiła się stacjonarnie w sprzedaży na stacji paliw „Avia” w Glinojecku. Jest to o tyle ważna informacja, że tam będzie można dostać specjalną dedykację od autora, czyli mojej skromnej osoby 🙂

Zróbcie hałas!

W okolicach daty premiery pojawi się w sieci filmik/trailer promujący książkę. Zamieszczę go oczywiście w serwisie YouTube i wtedy niezwłocznie wszystkich o tym poinformuję.
Tymczasem wchodźcie na moje social media i róbcie hałas! Udostępniajcie posty, komentujcie, lajkujcie i tak dalej. Chodzi bowiem o to, żeby zrobić jak najwięcej szumu wokół tej premiery:

Fanpage na FB
Instagram

Wejdźcie też na te strony:

datapremiery.pl
lubimyczytac.pl
biblionetka.pl
nakanapie.pl

A tam… oceniajcie, dawajcie gwiazdki, wyrażajcie zainteresowanie tytułem i komentujcie. Na podstawie takich informacji tworzony jest ranking nowości, więc niechże pnie się w górę!

Końcowe odliczanie

Zachęcam zatem do kupna, zwłaszcza wielbicieli mrocznej prozy i skomplikowanych, tajemniczych historii. Polecam tym, którzy chcą sobie zlasowac mózg, zryć beret. Przypominam, że ta opowieść to mindfuck. Wbije was w fotele na długie godziny.

Co tu się czarować, to ma być przecie bestseller! Prawda? No właśnie… prawda… Nie ma niczego bardziej przerażającego niż… prawda właśnie. Poznajcie ją, jeśli się odważycie…

Lopez.

EDIT:
Jest już oficjalny trailer książki na YouTube:

Znaleźć wyjście – Thriller napisany ręką szatana (zwiastun)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *